SXSW,
Austin, Texas

Fotograaf Rickard Sund

South by Southwest pühendab end loominguliste inimeste aitamisele oma eesmärkide saavutamiseks. SXSW, mis asutati 1987. aastal Austinis, Texases, on tuntud oma konverentside ja festivalide poolest, mis tähistavad interaktiivse meedia, filmi- ja muusikatööstuse ühendamist. Üritus, mis on ülemaailmsete spetsialistide jaoks oluline sihtkoht, pakub seansse, väljapanekuid, näitusi ja mitmesuguseid suhtlemisvõimalusi erinevatele osapooltele. SXSW tõestab, et kõige ootamatud avastused juhtuvad siis, kui erinevad valdkonnad ja inimesed kokku tuua.

Happy Ears kõrvatropid on SXSW ametlik partner, kellega planeeritakse teisel aastal valmistada ühiselt piiratud koguses unikaalseid kõrvatroppe. Esimene versioon toodi turule 2017. aastal. Kõrvatropid valmistatakse meditsiiniliselt heakskiidetud materjalidest, nad on CE-sertifitseeritud ja allergiavabad. Filtreid või muid mehhanisme pole vaja. Lihtne tehnoloogia, mida on lihtne kasutada. Happy Ears x SXSW tehakse Stockholmis, Rootsis.

Keskmine summutustase on 25 dB. Seda müüakse ainult SXSW-is ja piiratud aja jooksul ka Happy Earsi veebipoe kaudu.

Teise põlvkonna Happy Ears x SXSW tutvustamine toimub Austinis, Texases 9.-18. märtsil 2018. aastal. Happy Ears meeskond on väga uhke, et nad on osa maailma kõige mitmekülgsematest, kokkuhoidvamatest ja uuendusmeelsematest kogukondadest.

Fotograaf Rickard Sund

http://www.rickardsund.com