Vulture festival.


Vulture Festival on New Yorgi ajakirja "Vulture" üritus, millel on mitmeid meelelahutusülekandeid, intervjuusid ja meelelahutussektori professionaalide arutelupaneele. Vulture on igaühele, kes elab, hingab ja tarbib meelelahutust. Nii ida- kui ka läänepoolse riigi toimetajad vaatavad kohapeal Ameerika kultuurimaastikku, mis pakub seinast-seina filme, televisiooni, muusikat ja palju muud ööpäevaringselt.

Nüüd tuleb Vulture festival Los Angelesesse. Pärast nelja sensuaalset aastat New Yorgis tundus, et on aeg viia ekstravagantne popkultuur Stars’i linna. Otseülekanne Hollywoodi Rooseveltist koosolekute, näidendite, huvitavate vestluste, naeru, armastuse ja palju muuga.


Ava DuVernay ja Ryan Coogler. A Board to Death taaskohtumine. Kerry Washington sarja "Skandaal" näitlejaskond. Lena Dunham. Natalie Portman. Sarah Silverman. James Franco. Guillermo del Toro. It's Always Sunny in Philadelphia näitlejad. Phil Lord ja Chris Miller oma esimesel avalikul esinemisel pärast lahkuminekut Han Solo filmimiselt. ja palju muud. 


New Yorgi ajakirjade toimetaja valis Happy Ears kõrvatropid osana "toimetaja valikust". Lisaks valiti need kingikotti. Oleme siiralt õnnelikud, et oleme väike osa sellest suurepärasest sündmusest.