Happy Ears kõrvatroppide müük Bootsis.


Happy Ears sõlmib koostöölepingu Bootsiga Boots Alliance Groupi osalusega, mis on suurim jaemüügiapteek ning heaolu ja igapäevaelu toodete sihtkoht Ameerika Ühendriikides ja Euroopas.

Esimene kampaania käivitatakse mais Ühendkuningriigis. Nii kampaania kui ka levitamine toimub alguses digitaalsel platvormil, kuid järgmise sammuna plaanitakse ka Happy Ears kõrvatroppide levitamist strateegilistes kauplustes. 


"See on meie jaoks oluline hetk. Oleme töötanud koos Rootsi apteekidega ja tõestanud oma kasu klientidele üle riigi, mis on viinud koostööni meie esimese rahvusvaheliselt tuntud ja ülemaailmselt levinud partneriga võimaldades rahvusvahelist suhtlust täiesti teisel tasandil. Leping annab meile suurepärase turundusvõimaluse," ütleb Karl Berglund, Happy Ears juhatuse esimees. 


Brändi loomise strateegia raames on Happy Ears juba koostööd teinud Harrodsi, Selfridgesi, Conran Shopi ja Kuningliku Muusikaakadeemiaga, kuid eesmärk oli alates esimesest päevast allkirjastada leping Bootsiga. Praeguseks saavutatud eesmärk. 


"Müra tase meie ühiskonnas kasvab pidevalt," ütleb Karl. "Linnahõnguliselt rahulik taust ja tugevad helid võivad põhjustada mürast tekitatud kuulmiskaotust ja erineva tugevusega vilisemist kõrvas (tinnitus). Kui mõned aastad tagasi alustasime Happy Ears kõrvatroppide tootmist, peeti kõrvatroppe üsna igavaks ja konservatiivseks, kuid praeguseks on arvamus muutunud, varsti omavad kõrvatroppe (nagu päikeseprille või kõrvaklappe) kõik."


LISAINFO:

Walgreens Boots Alliance on Ameerika Ühendriikide ja Euroopa suurim jaemüügiapteek, heaolu ja igapäevaelu toodete sihtkoht. Ettevõte on juhtiv apteekide, tervise- ja heaolutoodete jaemüügiüksus ning on ajakirja Fortune sõnul 2017. aasta maailma kõige enam hinnatud ettevõtjate nimekirja toidu- ja ravimitööstuse valdkonnas nr 1. Happy Ears on patenteeritud kõrvatropid, mis kaitsevad kõrvu kahjuliku müra eest, säilitades samal ajal hea helikvaliteedi ja emotsiooni. See on nagu helisüsteemi helitugevuse vähendamine. Kas soovite kuulata muusikat või külastada klubisid, magada või reisida, Happy Ears kõrvatropid aitavad teid! Toodetud Rootsis.