Happy Ears kõrvatropid NY NOW-l sisenevad Ameerika Ühendriikide turule.


Meid ümbritseb pidevalt kasvava müraga saastunud keskkond. Oleme loonud kõrvadele sobiva kaitse selleks, et saaksite jätkata tööd, vestelda, magada rahulikult ja teha kõike muud siin maailmas. Usume, et meie kõrvatropid on parimad (muidugi). Tõsiselt rääkides on aga kõik meie kasutajad vahetanud varasema margi Happy Earsi vastu. Ja nad on... õnnelikud ("happy" inglise keeles) Meie toodetud kõrvatropid on valmistatud parimatest võimalikest materjalidest uusima tehnoloogia abil, et tunneksite end mugavalt, näeksite välja huvitav ja elaksite uutmoodi. Ettevõte, tootmine ja meie ise asume Rootsis, kuid me loome kõrvatroppe kõigi jaoks üle kogu maailma. Happy Earsi kõrvatroppe toodetaks Stockholmis, Rootsis. Soovituslik jaemüügihind $10.

"Oleme väga õnnelikud, et saame olla NY Now-l ja esitleda Happy Ears kõrvatroppe Ameerika turule." — Karl Berlund, juhatuse esimees.

Kaks korda aastas toimuv NY NOW on kodu- ja elustiili toodete juhtiv turg. NY NOW-l on kolm kollektsiooni-HOME, LIFESTYLE ja HANDMADE, mis laienevad kogu Javitsi konverentsikeskuse ulatuses New Yorgis. See on eelisturg kõigele, mis on uus ja populaarne erijaemüügi valdkonnas. NY NOW peetakse kaks korda aastas Emerald Expositionsi poolt ja on avatud vaid kaubandussektorile. 


HETKEL ON HAPPY EARS KÕRVATROPID MÜÜGIL:

Colette (Pariis) Le Bon Marché (Pariis) Hard Wax (Berliin) Conran Shop (Tokyo) Selfridges (London) Boots (London) SXSW (Austin)