Eksklusiivne koostöö Way Out Westiga.


Way Out West on augustikuus Göteborgis toimuv kolmepäevane muusikafestival, mis mängib mitmeid populaarsete muusikute teoseid, peamiselt roki, elektroonilise ja hip-hopi žanrite hulgast. Peafestival rakendab klubi kontseptsiooni nimega Stay Out West, mis pakub õhtuseid kontserte erinevates asukohtades üle kogu linna.

Happy Ears kõrvatropid olid Way Out Westi ametlik partner teist aastat järjest. 2016 valmistasime koos Way Out West'iga unikaalse 10-aastase tähtpäeva kõrvatropid. Piiratud väljalaskepakend oli kolmes erinevas värvitoonis: roosa, sinine ja roheline (vastavalt festivali värvidele). 2017 loodi selge valge versioon, millel on erakordne kullast hoiukarp ja värviline pakend. Kõrvatropid on valmistatud meditsiiniliselt heakskiidetud materjalist, on CE-sertifikaadiga ja allergiavabad. Filtreid või muid mehhanisme pole vaja. Lihtne tehnoloogia, mida on lihtne kasutada. Happy Ears x Way Out West kõrvatroppe toodetakse Stockholmis, Rootsis. Keskmine summutustase on 25 dB. Neid müüdi ainult Way Out West'i ja Happy Earsi veebipoe kaudu piiratud aja jooksul veebilehel www.happyears.co. 2017. aastal esines hulk hämmastavaid artiste: The Blaze, Young MA, Diplo, Sampha, Lana Del Rey, Migos, Danny Brown, Eva Dahlgren, Jens Lekman, The Shins, Tycho, Frank Ocean, XX, Vasas Flora & Fauna, Kornél Kovac, Säkert, Pixies, Actress, filmiesitlused (Silvana Imam!), töötoad, kunstnike arutelupaneelid ja palju muud. 


Happy Ears kõrvatropid on Rootsis patenteeritud kõrvatropid, mis kaitsevad kõrvu kahjuliku müra eest, säilitades samal ajal hea helikvaliteedi ja enesetunde. See on nagu helisüsteemi helitugevuse vähendamine. Muusika, klubikülastuse, magamise või reisimise jaoks - Happy Ears kõrvatropid aitavad alati!