Me kõike elame helide maailmas. Samas on selle „kõike järjest rohkem“ maailmas lõpptooteks saanud hoopis järjest suurenev müratase. Mõnikord on see lihtsalt tüütu element, muul juhul võib see olla kahjulik. Meie ülesandeks on probleemi lahendamine. Me usume, et igaüks peaks olema võimeline oma igapäevaelu nautima, isegi kui see on mõnikord mürarikkas keskkonnas. Lõime kõrvatropid, mis kaitsevad teie kõrvu ja kuulmist blokeerimata olulist heli. Me tahame, et kõigil oleksid õnnelikud kõrvad („happy ears“ inglise keeles)

Meie olemasolu põhjus

Meid ümbritseb pidevalt kasvava müraga saastunud keskkond. Oleme loonud kõrvadele sobiva kaitse selleks, et saaksite jätkata tööd, vestelda, magada rahulikult ja teha kõike muud siin maailmas. Usume, et meie kõrvatropid on parimad (muidugi). Tõsiselt rääkides on aga kõik meie kasutajad vahetanud varasema margi Happy Earsi vastu. Ja nad on...õnnelikud („happy“ inglise keeles).

Meie toodetud kõrvatropid on valmistatud parimatest võimalikest materjalidest uusima tehnoloogia abil, et tunneksite end mugavalt, näeksite välja huvitav ja elaksite uutmoodi. Ettevõte, tootmine ja meie ise asume Rootsis, kuid me loome kõrvatroppe kõigi jaoks üle kogu maailma.

Eellugu

Müra tase meie ühiskonnas suureneb igal aastal. Linnahõnguliselt rahulik taust ja tugevad helid. See võib põhjustada mürast tekitatud kuulmiskaotust ja erineva tugevusega vilisemist kõrvas (tinnitus). Valdav meetod selle probleemi lahendamiseks on vahtpõhiste kõrvatroppide kandmine, mis blokeerivad heli täielikult muutes näiteks vestluse pidamise keeruliseks. Seega vajame midagi paremat.

Happy Ears kõrvatroppide, professionaalsete ja tavaliste vahttüüpi kõrvatroppide võrdlus.
õrvatroppide vahtsisu: Berger-Lindgren. Happy Ears kõrvatroppide sisu: Soome Töötervishoiu Instituut

Teid, kasutajat, silmas pidades
Me arvame, et olete meiega natukene sarnased uskudes, et tervis on oluline. Me elame füüsiliselt aktiivset igapäevaelu ja mõtleme sellele, mida me sööme. Me vähemalt proovime. Nendes valdkondades on meil mõningane kontroll. Kahjuks aga saavad meie kõrvad järjest suuremat koormust kasvava müratasemega keskkonnas, kus me elame.
Me oleme kõik ümbritsetud linnahelidest: linnarongi kriiskavast lärmist, ülerahvastatud bussidest, valjuhäälsetest noortest baaris...nimekiri läheb edasi, kuid te ilmselt saite ideest aru.
Happy Ears kõrvatroppide loomisel mõtlesime teile ja iseendale. Mõtlesime natuke rohkem ja ütlesime: "9-10 dollarit paari tõeliselt kasulike kõrvatroppide eest on seda väärt, kui kontserdi pilet maksab üle saja dollari."

Happy Ears võitis oma revolutsiooniliste kõrvatroppide eest DesignTorgeti iga-aastase auhinna "Aasta toode“ kategoorias. Auhinna eesmärgiks on tõsta esile disainerid, kes on viimase aasta jooksul loonud kõige loomingulisema, hästi kujundatud, uuendusliku ja müüdava toote. 

Meie kasutajad

Mõned kõrvatroppide esmakordsetel kasutajatel võtab paar minutit, et kohaneda ja tunda Happy Earsi kõrvatroppide ja tavaliste vahtkummist kõrvatroppide erinevust. Mõni minut hiljem ütlesid nad: "Need on parimad kõrvatropid, mida ma kunagi proovinud olen." Paljud viitavad "heale sobivusele ja selgele helile" ja tunnevad, et Happy Earsi tootele lojaalseks jäämine tundub loomulik ja nad ei vaata kunagi tagasi.

”Uuenduslik probleemi lahendamine ja tugev disain on viinud selle toote kasutajaskonnani kellele on raske meeltmööda olla ja olnud edukas kõrvatroppide atraktiivseks muutmisel.” — DesignTorget

Baasväärtus: uuenduslikkus

Tahame, et meie toode lahendaks probleeme, seda oleks lihtne kasutada ja ilus vaadata. Tulevikule mõeldes püüame kasutada disainiprintsiipe ja nüüdisaegseid materjale uuel viisil. Lühidalt - ole uuendusmeelne.

Baasväärtus: kasutajasõbralikkus

Tahame anda inimestele võimaluse parandada oma igapäevaelu, kasutades selleks Happy Ears kõrvatroppe. Seda tehes teavad nad, et see on parim võimalik toode reaalse või potentsiaalse probleemi lahendamisel võrreldes konkurentide toodetega. Loomulikult ka lihtsalt.

Baasväärtus: originaalsus

Me usume usaldusväärsesse loominguprotsessi. Ilma usaldusväärsuseta pole me midagi. Aga see on midagi, mida ei saa ise kontrollida. Usaldusväärsus tuleb kasutajalt ja seda peab välja teenima mitme aasta jooksul. Ainus asi, mille poole püüdleme, on olla parim kõikides asjades, mida me teeme ja olla aus ning tõeline.

"Kõrvade kaitsmine säilitades head helikvaliteeti."

Meie seisukoht oma partneritest

Me näeme oma partnereid kui sõpru ja laiendatud perekonda. Teeme suure kummarduse kõigile, kes jagavad samu väärtusi ja huvisid nagu me. Pikaajalised ja austatud apteegid, disainipoed, hulgimüügiettevõtted ja kaubanduskojad on meie peamised partnerid kõrvatroppide levitamisel. Need on kõik meie lõpptarbija jaoks sobilikud kohad, kui nad soovivad osta oma järgmisi kõrvatroppe.

Suurustabel

Väikesed kõrvatropid: sobituvad väikeste kõrvakanalitega. 20% kõikidest kasutajatest kannavad väikeseid kõrvatroppe.

Keskmised kõrvatropid: sobituvad enamusele. 60% kõikidest kasutajatest kannavad keskmise suurusega kõrvatroppe.

Suured kõrvatropid: sobituvad suurte kõrvakanalitega. 20% kõikidest kasutajatest kannavad suuri kõrvatroppe.

Kui kasutate kõrvasiseseid kõrvaklappe, siis need kattuvad Happy Ears kõrvatroppide suurustega. Näiteks S-suuruses kõrvaklapi otsiku kandjale sobivad S-suuruses Happy Ears kõrvatropid.

Teave nominaalsest läbimõõdust:


Vahemik (mm): 
S: 6-8 mm (punane), 
M: 8-9 mm (valge), 
L: 9-10 mm (must).

Summutamine:


Kõrge: 26 dB 
Keskmine: 23 dB 
Madal: 22 dB 
SNR: 25 dB

Kiirfaktid:


1) Kõrvas mugavad, isegi une ajal.
2) Diskreetsed kasutamise ajal.
3) Taaskasutatavad, hoiukarp on kaasas.
4) Ühtlane summutustase, seega edastavad loomulikku heli.

Summutusväärtused erinevatel sagedustel (erinevatel detsibellidel):

Sagedus (Hz) 125 250 500 1000 2000 4000 8000
* standardhälve (dB), ** hinnanguline kaitseväärtus
Keskmine müra (dB) 26.0 25.9 25.0 29.2 33.6 30.6 29.2
ST. HÄLVE (dB)* 5.8 4.8 5.6 4.3 4.4 5.4 7.1
APV **(84%) 20.2 21.2 19.4 24.8 29.3 25.2 22.2